SOCIALINIS PROJEKTAS „DARŽELIS DRAUGYSTĖS MIESTAS“

Elektrėnų vaikų lopšelyje – darželyje „Drugelis“ nuo rugsėjo 1 dienos iki rugsėjo 26 dienos vyko keturių savaičių projektas „Darželis – draugystės miestas“. Jo tikslas stiprinti vaikų socialinius ir emocinius įgūdžius.

Pirma projekto savaitė „Renkasi draugai į būrį“ buvo skirta vaikų adaptacijai, draugiškumui didinti, tarpusavio santykiams gerinti. Žaidė vaikų bendrumą, jų reikšmingumą grupėje stiprinančius žaidimus. Darželio psichologė I.Puronienė konsultavo tėvus, kad jų mažieji kuo sėkmingiau prisitaikytų prie naujų aplinkos pokyčių, greičiau įveiktų adaptacijos sunkumus.

Antra projekto savaitė „Man saugu ir smagu“. Vaikai mokėsi išvengti pavojingų situacijų, aiškinosi, kur kreiptis pagalbos, kas gali jiems padėti, kalbėjosi apie saugumo buityje ir kelyje taisykles.

Trečia projekto savaitė skirta fiziniam aktyvumui „Aš ir tu – pajudėkime kartu“. Kiekvienoje grupėje ir lauke vyko smagūs sportiniai žaidimai, linksmosios estafetės ir kita judri veikla. Vaikus lauke aplanke ledo ritulio treneris Dominykas. Vaikus supažindino su ledo ritulio žaidimo elementais. Vaikai galėjo pasijusti tikrais šios sporto šakos žaidėjais.

Ketvirta projekto savaitė „Savam darže užaugintos daržovės – pačios skaniausios“. Vaikai žaidė stalo, siužetinius žaidimus, atliko bandymus, eksperimentus, kūrybines užduotėles, gamino sultis, įvairias salotas, tvarkė darželio kiemą, ruošėsi Saulėto oranžinio traukinio gimtadieniui.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2020 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems