Saulėto oranžinio traukinio kelionė

Tarptautinis švietimo įstaigų bendruomenių ekologinio-socialinio švietimo projektas – „Saulėto oranžinio traukinio kelionė“

Saulėtas oranžinis traukinys vėl nenuilstamai rieda kviesdamas keliauti kartu su ugdytiniais į platų gamtos pasaulį, skleidžiant oranžinę šilumą ir dalinant šypsenas. Saulėto oranžinio traukinio kelionė vykta čia ir dabar… Kelionė prasidėjo nuo mažos sėklytės, kurią vaikas pasėjo su mokytoju ar savo šeimos nariais.

Vaikai kartu su mokytojais arba su savo artimiausios aplinkos žmonėmis augina, prižiūri, bendrauja, įgauna naujų žinių, ko reikia, kad augalas augtų, žydėtų, vestų vaisius. Tai didelė patirtis, kuomet vaikas patiria, fiksuoja, stebi (lapų didumas, žiedų spalva, pirmos daržovių užuomazgos, daržovių augimas. Jau nieko nestebina, kad daugybę daržo augalų (moliūgų, burokų, morkų, pupą, svogūnus, bulvę ir t.t.) galima užsiauginti darželio darže. Rudenį su rūpesčiu ir meile išaugintas daržo derlius vaikams suteiks naujų įspūdžių.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2020 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems