MANO ŽALIOJI PALANGĖ

Atkeliavęs pavasaris mums priminė apie pavasario darbus ir sėją. Nutarėme grupėse ant palangės turėti daržą. Vieni pureno žemę, ją laistė, kiti sėjo, sodino daigus.

Darže atsirado pupelės, moliūgas, žirniai, ridikėliai, salotos, svogūnai ir kt. Stebėdami, tyrinėdami jų dygimą ir augimą vaikai pastebėjo, kad augalai pasėti ir pasodinti vienu metu, sudygsta ir auga skirtingai, augdami linksta į šviesos pusę, nepalaisčius vysta, kad augalams dygti ir sužaliuoti ne visada reikalinga žemė.

Kiekvienos grupės „žalioji palangė“ vis kitokia. Vaikai  stebi,  kaip iš sėklos išauga augalas, tyrinėja  jų augimo tarpsnius ir fiksuoja  stebėjimo kalendoriuje, paveikslėliuose, piešiniuose, dėlioja augalo augimo liniją.

Vaikams ši veikla atneša naujų žinių ir patirties, skatina bendradarbiauti, stebėti, tyrinėti, spręsti problemas ir priimti reikiamus sprendimus.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2021 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems