KALĖDINIS MUZIKINIS SPEKTAKLIS „KAIP ZITUTĖ PASAULĮ IŠGELBĖJO“

Gruodžio mėnesį „Saulyčių“, „Pelėdžiukų“, „Pabiručių“, „Smalsučių“ grupių ugdytiniai su mokytojomis vyko į Vilnių, žiūrėjo ansamblio „Lietuva“ kalėdinį muzikinį spektaklį „Kaip Zitutė pasaulį išgelbėjo“, sukurtą kultinės Vytauto V. Landsbergio pasakos „Pelytė Zita“ motyvais.

Muzikinis spektaklis džiugino vaikus gyvai atliekama muzika bei lietuvių tautinių šokių ir dainų motyvais, persipynusiais su šiuolaikine muzika. Spektaklio metu grojama lietuviškais instrumentais kaip birbynė, kanklės ar skrabalai, tradicinį skambesį paįvairinant moderniomis, vaikus įtraukiančiomis raiškos priemonėmis.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2023 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems