EDUKACINĖ IŠVYKA Į VALDOVŲ RŪMŲ MUZIEJŲ

Balandžio 20 dieną „Boružėlių“ grupės vaikai lankėsi Nacionaliniame muziejuje „Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai“, kur dalyvavo edukacijoje „Pasivaikščiojimas muziejaus karalystėje“. Ten išgirdo daug įdomių faktų apie buvusius Lietuvos valdovus, jų gyvenimo būdą.

Didžiausią įspūdį vaikams padarė senoviniai ginklai. Juos galėjo pačiupinėti, įsivertinti savo jėgas. Daug emocijų sukėlė valdovų menės, sostai ir bandymas įeiti į jas pasitempusiems bei tinkamai nusilenkti, kaip tai darydavo senovės lietuviai.

Važiuodami namo vaikai kalbėjosi: – kažin kada mes vėl važiuosime į Valdovų rūmus? Tai rodo, kad ši kelionė paliko didelį įspūdį ir malonias emocijas.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2022 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems