ŽAIDIMAI MOKO

2020 metų spalio-gruodžio mėn. „Saulyčių“ grupėje buvo įgyvendintas projektas „Pagalba elgesio ir (ar) emocinius sutrikimus turintiems vaikams“. (Projektas finansuotas iš 2020 m. Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos).

Ugdomosios veiklos metu vaikai mokėsi pažinti emocijas, išsiugdyti tokius vaiko gebėjimus: kaip susirasti draugų ir puoselėti draugystę, inicijuoti pokalbį ir įsiklausyti, atskleisti save, atjausti kitus, įveikti sunkumus, išspręsti konfliktus. Žaidė žaidimą „Atspėk emociją“, kur vieni vaikai rodydavo emociją, o kiti turėdavo ją atspėti. Taip pat žaidė pykčio valdymo žaidimus. Tai stalo žaidimas, kuris leido vaikams susipažinti su įvairiais streso, įtampos, pykčio įveikimo būdais.

Grupėje sukurta sensorinė aplinka pasitarnauja savireguliacijai, t.y. vaikui suteikiama erdvė pačiam susitvarkyti su iššūkiais, nusiraminti ir atsipalaiduoti. Tam skirtoje erdvėje galima ir nieko neveikti-tiesiog gulėti ant čiužinio ir leisti garsams ir vaizdams veikti. Su elgesio, emocijų sutrikimu nereikia kovoti, tačiau būtinas kryptingas darbas ir tikslingos pastangos.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2021 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems