VIKTORINA „KĄ AŠ ŽINAU APIE SAVO ŠALĮ-LIETUVĄ“

Kovo 10 dieną „Smalsučių“ ir „Pelėdžiukų“ grupių ugdytiniai dalyvavo bendroje viktorinoje „Ka aš žinau apie savo šalį – Lietuvą“ skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Viktorinos metu vaikai susiskirstę komandomis dalyvavo estafetėse, šoko žaidimus, piešė kolektyvinį piešinį. Vaikai sužinojo iš kokio žodžio kilo Lietuvos vardas, kokia Lietuvos sostinė, nacionalinė gėlė, medis, paukštis. Renginio pabaigoje gavo prizų ir laimėjo draugystė.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2023 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems