VIKTORINA „AŠ LIETUVIS“ SKIRTA LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENAI PAMINĖTI

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti „Pabiručių“ ir „Saulyčių“ grupių ugdytiniai su mokytojomis ir Rasa Krukoniene, mokytojų padėjėjomis Aldona Bižokiene, Jūrate Levickiene, Goda Chodakovske, Stanislava Prazdeckiene dalyvavo viktorinoje „Aš lietuvis“. Viktorina vyko naudojantis edukacinėmis technologijomis, Kahoot mokymosi platformoje. Vaikai buvo supažindinti su dzūkišku ir aukštaitišku moterų tautiniu kostiumu, kartu vardijo aprangos detalių pavadinimus, ieškojo panašumų ir skirtumų. Kartu dainavo dainą „Ten ir aš“, šoko lietuvių liaudies šokį „Audėjėlė“. Emocijos liejosi per kraštus, kaip gera dainuoti ir šokti kartu ! Už žinias ir puikiai atliktas užduotis visi dalyviai buvo apdovanoti Lietuvos patrioto diplomu.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2023 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems