VEIKLA ,,NEMATYTAS PERSONAŽAS“

Balandžio mėnesį ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų tarptautinio projekto „Kartu paskaitykime knygelę“ koordinatorė, logopedė Gilija Gajauskienė pasiūlė kūrybinę-inovatyvią idėją – kurti ,,Kažkuriukų miestelį” Ir dalyvauti smagiame konkurse. ,,Skruzdėliukų” grupės vaikai su mokytojomis Ginta ir Maryte piešė, aplikavo, konstravo, ,,statė“ įsivaizduojamą miestelį, siuntė nuotrauką ir pateko tarp kūrėjų-nugalėtojų. Mažieji sulaukė mielos dovanos – užsiėmimo vaizdo įrašo bei priemonių, kurios atkeliavo iš Kelmės. Dalinamės smagios meninės veiklos, kurios metu kūrėme nematytą personažą, akimirkomis.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2022 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems