Vaikyste nusijuok

skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai…

Čia mes šoksim ir dainuosim,
Piešim saulę ir namus,
Daug žaidimų dovanosim,
Juoko, šėlsmo – visko bus.

Birželio pirmos rytą visus ugdytinius pasitiko papuoštas darželio kiemas. Atėjusių vaikų laukė įvairūs siuprizai. „Smalsučių“ grupės ikimokyklinio ugdymo auklėtojos Saulė Kalinauskienė ir Jurgita Grisiūnienė drauge su grupės tėvais pakvietė į kūrybines dirbtuvėles, įsikūrusias mūsų darželio kieme „Vaikyste nusijuok“. Atkeliavusi Vasara (ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Jurgita Grisiūnienė) ir Saulė (ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Saulė Kalinauskienė) nešinos daug vasaros pramogų skirtų visiems darželio vaikams. Joms talkino grupės tėvai. „Vasaros namai“ – Lėjos mama Julija, „Knygų namai“ – Rugilės mama Jurga, „Dailės namai“ – Ievutės mama Jelena, „Sporto namai“ – Timo tėtis Lukas, „Žaidimų mamai“ – Barboros mama Laura, „Eksperimentų namai“ – socialinė pedagogė Aliona. Visi vaikai kieme noriai dalyvavo žaidimuose, rungtynėse, piešė, eksperimentavo, skaitė knygeles, gaminosi iš gėlių karūnas, netrūko skambau vaikiško juoko.