VAIKŲ FIZINĖS IR EMOCINĖS SVEIKATOS STIPRINIMAS

Gegužės 12 dieną darželio mokytojos Vida ir Jolanta pravedė praktinį užsiėmimą savo kolegėms. Mokėsi vienos iš kitų, kaip stiprinti ugdytinių fizinę ir emocinę sveikatą. Šį kartą mokytojos praktikuodamos, o ne klausydamos pranešimo. Buvo be galo smagu stebėti, kaip mokytojos žaisdamos mėgino pajausti savo kūną kvėpuojant, žaidžiant ar bandant padaryti jogos elementus. Patalpoje vyravo linksma, atvira energija, kuri tarsi sujungė dalyvius į vieną vienetą. Direktoriaus pavaduotojos ugdymui refleksija – mums reikia daugiau tokių susitikimų.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2022 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems