TRUMPALAIKIS PROJEKTAS „KEISTA DIENA“

Gegužės 10 – 14 dienomis buvo vykdomas bendradarbiavimo projektas „Keista diena“. Jame dalyvavo Elektrėnų savivaldybės Vievio vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“, Elektrėnų lopšelio-darželio „Pasaka“ ir Elektrėnų vaikų lopšelio-darželio „Drugelis“ vaikai ir mokytojos.

Vaikai buvo skatinami domėtis keistais dalykais, daiktais, poelgiais. Grupėse aptarta, kas vaikų nuomone yra normalu, kaip elgiasi aplinkiniai, koks elgesys yra priimtinas, kas jų nuomone yra keista, o kas yra tik keisti pašmaikštavimai.

Pokalbių metu vaikai buvo skatinami suvokti, kad ne visuomet elgtis keistai yra nederama. Svarbiausia, jog toks elgesys neskaudintų, nekenktų, neužgauliotų ir nesityčiotų iš aplinkinių. Keista dienotvarkė, pasakos, kūrybinės veiklos suteikė vaikams naujų žinių, įsimintinų įspūdžių, daug juoko. Padėjo ugdyti suvokimą žvelgiant į draugo „keistą“ elgesį lengviau jį suprasti ir priimti.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2021 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems