TRUMPALAIKIS PROJEKTAS „GRUODŽIO KELIAS LINK KALĖDŲ VEDA“

Šiuo laikmečiu gyvename skubančioje visuomenėje, todėl didžiausia vertybe tampa buvimas su vaiku ar šalia vaiko. Adventiniu laikotarpiu ,,Skruzdėliukų“ grupės vaikai su mokytojomis Ginta ir Maryte vykdė trumpalaikį projektą „Gruodžio kelias link šventų Kalėdų veda“.

Projekto tikslas – įtraukti tėvus į grupės gyvenimą,  stiprinti tėvų, vaikų ir pedagogų partnerystę. Kiekvieną rytą vaikų laukė tėvų atsakingai apgalvotos ir paruoštos  užduotėlės, dovanėlės bei siurprizai. Mažieji ,,skruzdėliukai“ savo rankomis  pagamintomis  dekoracijomis puošė eglutę, grupę bei rūbinėlę.

Potyriais grįstos veiklos leido vaikams pažinti pasaulį, jį tyrinėti, lavino vaizduotę, kūrybiškumą,  gerino motorinius įgūdžius. Tikim, kad ugdytiniai ne tik patyrė teigiamų  emocijų, padovanojo vieni kitiems šypsenas, bet ir sukurtą kalėdinę dvasią parsinešė į namus.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2021 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems