TRIJŲ KARALIŲ ŠVENTĖ

Sausio 6 diena Trijų Karalių šventė. Su ja pasibaigia Kalėdinio laikotarpio šurmulys. Apie Tris Karalius priešmokyklinės „Drugelių“ grupės vaikai su mokytoja Vilma grupėje skaitė eilėraštukus, pasakėles, kalbėjosi ir kūrė. Panaudodami antrines žaliavas gamino Tris Karalius.

Vėliau  vaikai išskubėjo į lauką, darželio kiemą. Čia prie eglutės pasitiko meninio ugdymo mokytoja Margarita, kuri vaikams papasakojo apie šios šventės reikšmę. Dar pasidžiaugę spindinčia eglute, vaikai ją nupuošė, nukabino žaisliukus ir atsisveikino su eglute iki kitų metų.

„Drugelių“ grupės vaikai dalyvauja respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų virtualioje kūrybinių darbų nuotraukų parodoje Trijų Karalių apsuptyje.

2021 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“