TRADICINIS PROJEKTAS „GRUODŽIO KELIAS LINK ŠVENTŲ KALĖDŲ VEDA“

Gruodžio mėnesį ,,Skruzdėliukų“ grupės bendruomenė vykdė  tradicinį projektą „Gruodžio kelias link šventų Kalėdų veda“. Projekto tikslas – įtraukti tėvus į grupės gyvenimą,  stiprinti tėvų, vaikų ir mokytojų partnerystę.

Tėvai atsakingai ruošėsi veikloms, kruopščiai parinko užduotis. Sofijos, Paulos ir Arno mamos su vaikais gamino žaisliukus ir dekoracijas grupės erdvių, namų papuošimui. Kipro mamos ir mažųjų ,,skruzdėliukų” rankose molio gabalėliai virto nepakartojamais meno kūrinėliais.

Ievos tėvai supažindino vaikus su muilo gamybos ištakomis, iš ko ir kaip gaminamas muilas, o pačių pagamintas muilas su pasirinktais kvapais buvo puiki dovana, sau ar artimiesiems. Jono mama pasikvietė vaikus į grupę, kurioje dirba.

,,Skruzdėliukai” apžiūrėjo ir išbandė nematytus žaislus, kartu su mažaisiais ,,Drugelių“ grupės vaikais mankštinosi, dainavo, žaidė žaidimus.  Dėkojame ugdytinių šeimoms už turiningai ir prasmingai praleistą laiką, už suteiktas geras, šiltas, jaukias emocijas, už tai, kad būti kartu buvo tiesiog gera.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2023 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems