Tarptautinės šeimos dienos minėjimas Elektrėnų vaikų lopšelyje-darželyje „Drugelis“

Gegužės 15 d. darželis minėjo tarptautinę šeimos dieną. Kiekvienas ateiname iš šeimos, kurioje galime pasijusti besąlygiškai mylimi ir priimami, nepaisant visko. Juk kiekvienas asmuo yra unikalus ir savaime vertingas. Šeima – visa ko pagrindas. Ji suteikia emocinę paramą, saugumą, padeda mokytis ir vystytis bei suteikia galimybę dalintis patirtimi ir meile. Šeimos nariai gali paremti vienas kitą per gyvenimo iššūkius ir džiaugsmus. Šeimos vertybės skirtingos, bet dažniausiai jos apima meilę, pagarbą, pasitikėjimą, bendravimą, atsakomybę, sąžiningumą, solidarumą ir supratimą. Šios vertybės padeda sukurti stiprią ir harmoningą šeimos santykių aplinką.

Darželis siekdamas stiprinti pozityvų bendradarbiavimą, bendruomenės sutelktumą įtraukiant visus bendruomenės narius ir vadovaujantis geros mokyklos koncepcija pakvietė visą bendruomenę į bendrą renginį. Mums labai svarbus bendruomenės saviraiškus dalyvavimas ugdymo įstaigos gyvenime. Čia visi bendruomenės nariai yra priimti, gerbiami, saugūs, galintys džiaugtis buvimu darželyje. Labai svarbus bendruomeniškumas. Dialogiškas ir tyrinėjantis ugdymasis, pagrįstas įvairialypiu turiniu: įdomus, provokuojantis, pakankamai platus ir gilus, kuriantis iššūkius. Ugdymo lankstumas yra vienas iš mūsų prioritetų: veiklų, renginių įvairovė, lankstus ugdymo(si) laikas, teminės/integracinės savaitės. Mokytojas darželyje yra labai svarbus asmuo, nes jis atlieka raktinį vaidmenį vaikų ankstyvajame ugdyme. Tai žmogus, kuris skatina vaikų ugdymąsi, kūrybiškumą ir socialinį augimą. Mokytojas – mokinio pagalbininkas, mokymosi partneris ir kartu autoritetas. Mūsų darželyje ugdymo(si) aplinka: dinamiška, atvira ir funkcionali. “Darželis be sienų”, ugdymąsi stimuliuojanti aplinka. Siekiant kokybiškos vaiko asmenybės ūgties, mes privalome būti partneriais, draugais, kuriantys tvirtą bendruomenę – „vieningą šeimą“.

Elektrėnų vaikų lopšelio-darželio „Drugelis“ direktorė Justina Zaleckienė

PAIEŠKA SVETAINĖJE

Projektai

Projektai
Projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ naujienos

Leidinys „Vaikų sveikatos žemėlapis“

Leidinys „Vaikų sveikatos žemėlapis“

Steigėjas

Steigėjas

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2024 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems