Tarptautinė pedagogų praktinė konferencija „Įtraukios edukacinės erdvės ugdymo(si) procese“

Balandžio 30 d. Elektrėnuose vyko tarptautinė konferencija, kurioje dalyvavo ikimokyklinio ugdymo įstaigos ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Ispanijos, Portugalijos. Konferencija organizuota mišriuoju būdu, kontaktiniu būdu Elektrėnų sav. VšĮ bibliotekoje ir transliuojama tiesioginiu būdu per zoom platformą. Taip pat sudaryta galimybė pamatyti konferenciją ir jai pasibaigus „YouTube“ vaizdo platformoje.

Elektrėnuose vyksiančioje tarptautinėje konferencijoje „Įtraukios edukacinės erdvės ugdymo(si) procese“ buvo kviečiama pažvelgti į tvarumą, mobilumą, mokyklą be sienų, tarpasmeninių ryšių kūrimą. Tvarumo pokyčiai tampa įprasta mokyklos gyvenimo dalimi. Mokykla yra puiki terpė skleistis tvarumo idėjomis, ryšiams kurti, idėjoms generuoti ir jas įgyvendinti. Tvaresnėje aplinkoje vaikai ne tik geriau mokosi, bet ir daugiau laiko nori leisti mokykloje, jos pastate ar lauko erdvėse. Pokyčiai mokyklose atveria ne tik duris, bet ir sienas visuomenei į platų pasaulį.

Video filmus galėjo siųsti visos norinčios įstaigos tiek Lietuvos tiek iš kitų šalių. Labai džiaugiamės visų prisijungusių įstaigų video filmais, kuriuos galima pamatyti „YouTube“ vaizdo platformoje. Įstaigų atstovai pristatė geriausias savo erdves ir geriausias praktikas. Konferencijoje patirtimis ir įžvalgomis dalinosi LINEŠA Ekologijos ir menų poskyrio vadovas Almantas Kulbis, „„Tvari mokykla 2030″: įtraukiojo ugdymo kontekstas“, doc. dr. Sergejus Neifachas, Vilniaus lopšelio-darželio „Jurginėlis“ direktorius, VU Filosofijos fakulteto Ugdymo mokslų instituto docentas, „Patyriminės erdvės kūrimas darželyje: STEAM ugdymo strategijos ir jų įgyvendinimo procesas“, Audra Pakštienė, Kėdainių lopšelio-darželio „Žilvitis” vadovė, „Mokytis lauke įdomu, naudinga, linksma“ , Dora Karoblytė, Tarptautinės lituanistinės bendrojo ugdymo mokyklos „BALTIC INTERNATIONAL SCHOOL in TENERIFE“ ugdymo vadovė, „Erdvės (ne)taisyklėms, o saviraiškai ir ryšiui kurti“.

Elektrėnų vaikų lopšelio-darželio „Drugelis“ direktorė Justina Zaleckienė

PAIEŠKA SVETAINĖJE

Projektai

Projektai
Projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ naujienos

Leidinys „Vaikų sveikatos žemėlapis“

Leidinys „Vaikų sveikatos žemėlapis“

Steigėjas

Steigėjas

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2024 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems