ŠVIETIMO ĮSTAIGOS KOLEKTYVO KONSOLIDAVIMAS IR KOMANDOS FORMAVIMAS

Spalio 8 dieną lopšelio-darželio „Drugelis“ mokytojai, kartu su pavaduotoja ugdymui ir direktore, dalyvavo mokymų programos „Pokyčių inicijavimas ikimokyklinio ugdymo įstaigoje: nuo komandos sutelkimo iki inovacijų diegimo“, III modulyje „Švietimo įstaigos kolektyvo konsolidavimas ir komandos formavimas“.

Lektorius, Nerijus Miginis, pritaikė įvairius metodus, kurie padėjo atskleisti profesines problemas, kurias išsprendus, galima pasiekti tikslų ir įgyvendinti įstaigos viziją: „Atvira, šiuolaikiška, tradicijas puoselėjanti įstaiga, taikanti inovacijas ir modernius ugdymo metodus užtikrinant kiekvienam vaikui kokybiškas ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo (si) paslaugas.“

Šios mokymų programos moduliai, tai maži žingsneliai, kuriais, komandos pagalba, palaikydami ir motyvuodami vieni kitus, pasieksime geriausių rezultatų.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2021 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems