SUDIE, DARŽELI MIELAS

Ir vėl, kaip kasmet, įduodame sparnus gražiam būriui priešmokyklinukų – skristi į mokslų aukštumas. „Pelėdžiukų“, „Kačiukų“, „Boružėlių“ grupių ugdytiniai rinkosi į spalvingą ir daug emocijų sukeliančią šventę.

Vaikystė nesibaigia, ji tęsiasi, tik įgauna didesnį pagreitį, reikalaujantį atidumo, susikaupimo, atsakomybės. Linkime būsimiems pirmokams geros nuotaikos, smagių atostogų ir didelės sėkmės tolimesniame pažinimo kelyje.

SĖKMINGO JUMS SKRYDŽIO!

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2022 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems