Sudie darželi mielas

Gegužės 31 dieną nuo pat ryto darželyje šurmuliavo „Kačiukų“ ir „Pabiručių“ grupių priešmokyklinukai ir jų tėvai. Skaisti pavasario saulė ir bijūnų kvepiantys žiedai byloja, kad atėjo metas priešmokyklinukams atsisveikinti su darželiu. Tėvų šventiškai papuošta salė paskutinį kartą pakvietė priešmokyklinukus į spalvingą ir daug emocijų sukeliančią šventę-išleistuves. Visiems susirinkusiems buvo džiugu stebėti, kaip priešmokyklinukai skambant valso melodijai poromis sukosi valso žingsneliu. Paskutinės akimirkos darželyje buvo iškilmingos, linksmos ir nuoširdžios.
Vaikystė nesibaigia, ji tęsiasi, tik įgauna didesnį pagreitį, reikalaujantį atidumo, susikaupimo, atsakomybės. Linkime būsimiems pirmokams geros nuotaikos, smagių atostogų ir didelės sėkmės tolimesniame pažinimo kelyje.

SĖKMINGO JUMS SKRYDŽIO ǃ

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2020 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems