STEAM PROJEKTAS „BESMEGENIŲ ŠALYJE“

Vasario mėnesį ,,Skruzdėliukų” grupės ugdytiniai dalyvavo respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų STEAM projekte „Besmegenių šalyje“. Džiaugdamiesi žiema ir jos malonumais, smagiai eksperimentuodami netradicinėmis medžiagomis, įvairiomis technikomis, antrinėmis žaliavomis, kūrė besmegenius, ugdėsi komandinio darbo įgūdžius, inžinerinius, gamtamokslinius, matematinius gebėjimus.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2023 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems