SOCIALINIS PROJEKTAS „DARŽELIS-DRAUGYSTĖS MIESTAS“

Rugsėjo 20-24 dienomis grupėse vykdyta socialinio projekto „Darželis-draugystės miestas“ veikla „Rudenėlio spalvos“. Savaitė skirta vaikų ekologinio ugdymo, sveikos gyvensenos įgūdžių stiprinimui.

Kiekvienoje grupė pagal pasirinktą daržovę ar vaisių vaikai kūrė mįsles, eilėraštukus, pasakėles, darbelius, rinko informaciją kuo naudinga daržovė ar vaisius ir pan.). Rugsėjo 24 dieną vaikai vieni kitiems pristatė savo vaisių ar daržovę. Darželio daržiuke nuėmėme užaugintas daržoves, vaistines žoleles, sode nuskynė pirmojo derliaus obuolius.

Pagal Just. Marcinkevičiaus pasaką „Grybų karas“ tėvai su vaikais iš rudens gėrybių kūrė pasakų personažus. Darželio kiemelyje sukūrėme kompoziciją ir visi kartu grožėjomės ir džiaugiamės sukurtu gražiu kūriniu.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2021 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems