SOCIALINIS PROJEKTAS „DARŽELIS – DRAUGYSTĖS MIESTAS“

Po vasaros atostogų rugsėjo 1 – 10 dienomis grupėse vykdyta socialinio projekto „Darželis-draugystės miestas“ veiklos – „Mano nauja grupė ir draugai ir „Aš esu saugus“. Veiklų metu daug dėmesio skirta ugdytinių adaptacijai ir draugiškumui. Vaikai mokėsi išvengti pavojingų situacijų, aiškinosi, kur kreiptis pagalbos, kalbėjosi apie saugumo buityje ir kelyje taisykles, žaidė bendrumą ir reikšmingumą grupėje stiprinančius žaidimus.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2021 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems