SOCIALINĖ AKCIJA SKIRTA PASAULINĖS AUTIZMO SUPRATIMO DIENOS MINĖJIMUI „MES SKIRTINGI, MES PANAŠŪS“

Balandžio 1 dieną socialinė pedagogė Aliona kartu su „Kačiukų“ grupės vaikais ir mokytoja Danute dalyvavo socialinėje akcijoje „Mes skirtingi, mes panašūs“, skirtoje Pasaulinei autizmo supratimo dienai paminėti.

Su akcijos atributika ir Elektrėnų švietimo įstaigų atstovais smagiai žygiavo iki Elektrėnų „Ąžuolyno“ progimnazijos. Progimnazijos kieme buvo pasodintas bendrystės medis, kuris simbolizuoja toleranciją kitokiam.

Kiekvienas, net ir turėdamas skirtingumų ir poreikių gali džiaugtis buvimu kartu, kiekvienas nusipelno gyventi pilnavertį gyvenimą: turėti draugų, būti pakviestas švęsti gimtadienį, mokytis. Visi mes skirtingi, visi pasaulį suvokiame kitaip, matome jį skirtingomis spalvomis, bet būtent įvairovė daro šį pasaulį stipresnį ir gražesnį

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2022 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems