Saulėto oranžinio traukinio kelionė

Vėl prisijungėme prie Tarptautinis švietimo įstaigų bendruomenių ekologinis-socialinis švietimo projekto „Saulėto oranžinio traukinio kelionė“. Saulėtas oranžinis traukinys vėl rieda kviesdamas keliauti kartu su ugdytiniais į gamtos pasaulį. Kelionė prasidėjo grupėje nuo mažos sėklytės, kurias vaikas pasėjo su pedagogu ir augino grupėje ant palangės. Išaugintus daigelius vaikai pasodino darželio daržiuke. Visą vasarą vaikai drauge augins, prižiūrės, stebės, bendraus, įgaus naujų žinių, ko reikia, kad augalas augtų, žydėtų, vestų vaisių.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2020 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems