SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ

Jau penktus metus dalyvaujame tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių ekologinio-socialinio švietimo projekte „Saulėto traukinio kelionė“. Šiemet Saulėtas oranžinis traukinys švenčia savo penktą gimtadienį.

Visą vasarą vaikai kartu su mokytojomis darželio darže augino, laistė, stebėjo moliūgų ir daržo augalų augimo procesą. Sužinojo jų pavadinimus, maistines savybes, naudą žmogui. Užaugintas daržoves skanavo pietų metu.

Rugsėjo 22-25 dienomis kūrybinės veiklos metu nuėmėme darželio darže užaugintų daržovių derlių. Iš darže užaugintų daržovių ir iš namų atneštų rudens gėrybių sukūrėme kompoziciją „Moliūgo gimtadienio tortas“. Kompozicijos pagrindinis akcentas – sveikuoliškas moliūgas.

Džiaugėmės sukurta kompozicija ir šventėme Saulėto oranžinio traukinio penktą gimtadienį.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2020 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems