SĄMONINGUMO DIDINIMO MĖNUO BE PATYČIŲ

Kovo mėnesį darželio bendruomenė savo veiklomis prisijungė prie „Vaikų linijos“ iniciatyvos sąmoningumo mėnuo BE PATYČIŲ. Grupių mokytojai kiekvieną savaitę su vaikais pokalbių metu aptarinėjo dorovines vertybes.

Mažiausieji darželio vaikai žaidė žaidimus, skirtus mokytis užjausti ir pasitikėti, priimti pagalbą. Vyresniųjų grupių vaikai dalyvavo draugiškoje socialinio emocinio ugdymo olimpiadoje „Dramblys“. Socialinė pedagogė ir psichologas asistentas grupėse su ugdytiniais kalbėjosi apie pykčio jausmą, mokėsi kvėpavimo pratimų, kurie padeda suvaldyti pyktį.

Aptarė kokia svarbi yra draugystė, kaip elgtis konflikto metu, kad draugystė būtų išsaugota. Tėvai grupėse vaikams rašė linkėjimus. Darželio bendruomenės nariai tarpusavyje apsikeitė pačių pagamintomis šypsenėlėmis su linkėjimais.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2021 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems