RESPUBLIKINIS PROJEKTAS-KONKURSAS SVEIKATIADA „PIETŲ KOVŲ RINGAS“

„Nykštukų“ grupės ugdytiniai su mokytojomis Lina ir Ugne dalyvauja ilgalaikiame sveikos gyvensenos ugdymo projekte „Sveikatiada“, suteikiančiame vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą. Balandžio mėnesį vaikai dalyvavo „Pietų kovų ringe“, kurio metu kartu su virėjomis gamino ukrainietiškus barščius, kuriuos pietų metu valgė darželio vaikai.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2022 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems