RESPUBLIKINĖ KONFERENCIJA „ŠIUOLAIKINIAI TĖVAI – UGDYMO PROCESO DALYVIAI“

Gegužės 18 dieną dalyvavome respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų metodinėje–praktinėje konferencijoje „Šiuolaikiniai tėvai – ugdymo proceso dalyviai“, kurią inicijavo Vievio lopšelio-darželio ikimokyklinio ugdymo vyresniosios mokytojos Vitalija Turevičienė ir Sandra Petrauskienė.

Konferencijoje gerąją darbo patirtimi dalinosi ir skaitė pranešimus mūsų darželio ikimokyklinio ugdymo mokytojos. Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Lina Eitminavičienė skaitė pranešimą „Vaiko ugdymo(si) sėkmė-jį supančių suaugusiųjų bendradarbiavimas“, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Ginta Bičiukienės skaitė pranešimą „Tėvų ir pedagogų partnerystės galia“.

Konferencijos pabaigoje smagiai ir kūrybiškai atliko praktines apibendrinimo užduotis.

Elektrėnų vaikų lopšelio-darželio „Drugelis“ direktorė Justina Zaleckienė

PAIEŠKA SVETAINĖJE

Projektai

Projektai
Projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ naujienos

Leidinys „Vaikų sveikatos žemėlapis“

Leidinys „Vaikų sveikatos žemėlapis“

Steigėjas

Steigėjas

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2024 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems