PROJEKTAS „GERUMO TAKELI“

Gruodžio mėnesį, prasidėjus Adventui „Pabiručių“ grupės vaikai kas rytą, susibūrę visi drauge, keliavo „Gerumo takeliu“. Užsidegę adventinio vainiko žvakelę klausėsi mokytojos skaitomų iš Br. Ferrero knygos „25+1 Kalėdų istorijos“.

Aptarę išgirstą istoriją, skaičiavo dienas adventiniame kalendoriuje, atidarytame langelyje klijavo po žvaigždutę ir skaitė paliktus nykštukų laiškus su palinkėjimais ir užduotimis kiekvienai dienai. Nykštukai supažindino vaikus su adventinio vainiko žvakelių vardais, mokė vaikus sakyti gerus žodžius ir daryti gerus darbus juos supantiems bendraamžiams ir suaugusiems.

„Pabiručiai“ pasipuošė savo rankų darbeliais eglutę ir grupę. Vieną rytą nykštukai pakvietė vaikus pasižvalgyti, kaip papuoštos Elektrėnų miesto erdvės, laukiant Kalėdų ir Naujųjų metų. Vaikai tyrinėjo gamtos reiškinius, žaidė smagius žaidimus.

O kiek džiaugsmo buvo, kai Advento kalendoriaus langelyje vaikai surado Kalėdų senelio pakvietimą atvykti į susitikimą Vilniuje, į ansamblio „Lietuva“ renginį „Kaip Zitutė pasaulį išgelbėjo“.

Keliaudami „Gerumo takeliu“ vaikai patyrė bendrystę, geranoriško tarpusavio bendravimo svarbą, susipažino su adventinio laikotarpio papročiais ir tradicijomis.

2023 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“