PIEŠINIŲ KONKURSAS „LINKSMASIS ŠVIESOFORAS“

Gruodžio mėnesį „Pelėdžiukų“, „Saulyčių“, „Smalsučių“ grupių ugdytiniai dalyvavo Elektrėnų savivaldybės administracijos finansuojamame prevenciniame projekte „Kurkime saugią gyvenamąją aplinką kartu“. Konkursą „Linksmasis šviesoforas“ organizavo Elektrėnų policijos komisariatas. Priešmokyklinukai pademonstravo savo piešimo ar lipdymo įgūdžius, parodė savo gebėjimus ir išradingumą ir kartu susipažino su saugaus eismo principais bei parodė, ko išmoko, savo darbeliuose. Kiekvienas grupės vaikas gavo po atšvaitą, o kiekviena grupė po žaidimą „Kelionė pas močiutę‘.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2023 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems