PASKAITA „NETINKAMO VAIKŲ ELGESIO TIKSLAI“

Vasario 21 ir 28 dienomis darželyje vyko paskaita „Netinkamo vaikų elgesio tikslai“, kurią parengė ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jolanta Valentukonienė. Mokytojai pagal pateiktas žinias mėgino išsiaiškinti, kokius nepatenkintus poreikius atspindi vaikų netinkamas elgesys, kaip padėti jiems klaidingus įsitikinimus keisti pozityviu požiūriu ir elgesiu.

Analizuodamos pateiktas situacijas grupelėse, bandė prisiminti asmenines situacijas iš darbo patirties ir rasti atsakymus. Išmėgino vieną iš veiksmingiausių metodų stiprinant vaikų pasitikėjimą savimi – drąsinimą. Visą savaitę mokytojos gautas žinias pritaikė darbo aplinkoje ir susirinkę 28 dieną dalinosi įspūdžiais.

Reflektavo apie pastebėtus vaikų elgesio pokyčius, apie drąsinimo pasekmes kolegėms. Siekiant įtvirtinti žinias apie vaikų drąsinimą, dalyvės atliko vaidybines situacijas, kurios sukėlė daug teigiamų emocijų. Mokytojos įvardino, kad paskaitos, kuriose yra galimybė atlikti daug praktinių užduočių, yra ne tik naudingos profesine prasme, bet tuo pačiu ir sukuria jaukią komandos atmosferą.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2023 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems