MUZIKINĖ EDUKACINĖ VALANDĖLĖ SKIRTA ŠEIMOS DIENAI „SMUIKAS IR GITARA“

Gegužės 17 dieną darželio salėje vyko edukacinė valandėlė „Smuikas ir gitara“ skirtas šeimos dienai. Vaikai klausėsi styginių instrumentų: ukulėlės, smuiko, akustinės ir elektrinės gitaros muzikos. Muzikavo Rūtos ir Jono Chveduk šeima. Atlikta daina mamai, visi kartu sudainavo dainą „Mano tėtis“ ir kt. kūriniai. Vaikai sužinojo kuo panašūs ir kuo skirtingi šie instrumentai: forma, stygų skaičiumi, garsu.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2022 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems