MUZIKINĖ-EDUKACINĖ PROGRAMA „PASIDIRBAU SAU DŪDELĘ“

Vasario 27 dieną darželio ugdytiniams vyko muzikinė-edukacinė programa „Pasidirbau sau dūdelę“. Puoselėjant vaikų muzikavimą bei brandinant jų emocinį santykį su muzika, į edukacinę programą įtraukta informatyvi medžiaga. Šios programos metu vaikai susipažino su muzikos instrumentais (mėnulio būgnu, dūdmaišiu, molinukais, švilpynėmis, skudučiais, kanklėmis, birbyne, smuiku) ir mokėsi įsiklausyti ir pajusti muzikos kūrinio keliamas emocijas.Vaikai aktyviai dalyvavo koncerto metu, atsakinėjo į klausimus ir vykdė jiems užduotas užduotis.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2020 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems