Lietuvos mažųjų žaidynių festivalis

Elektrėnų vaikų lopšelyje-darželyje „Drugelis“ balandžio 17 d. vyko Lietuvos mažųjų žaidynių festivalis. Lietuvos mažųjų žaidynės – didžiausias savo kategorijoje, visą Lietuvą apimantis, vaikus, pedagogus, ugdymo įstaigų administracijos darbuotojus bei tėvus įtraukiantis projektas. Pagrindinis jo tikslas – padėti ikimokyklinio ugdymo vaikams suprasti ir pajusti fizinio aktyvumo teikiamą džiaugsmą. Projektą globoja pirmoji ponia Diana Nausėdienė.

Žaidynių pagrindas – skirtingų estafečių varžybos. Specialios užduotys yra skirtos visapusiškam vaikų fizinių savybių lavinimui. Žaidynių dalyviai bėgioja, šuoliuoja, laipioja, mėto, treniruoja pusiausvyrą ir žaidžia žaidimus, lavinančius skirtingus judesius.

Mūsų darželis kaip sveikatą stiprinanti mokykla siekia, kad įstaigą lankantys vaikai kuo daugiau judėtų, ugdytų sveikos gyvensenos įgūdžius, bendrautų ir bendradarbiautų su šalia esančiais. Organizuojant šį festivalį darželyje buvo įtrauktos įvairios sporto šakos, krepšinis, futbolas, ledo ritulys, gimnastika, plaukimas, diskgolfas, kvėpavimo užsiėmimai ir įvairios estafetės.

Didelis dėmesys buvo skirtas žaidynių erdvių pritaikymui pagal vaikų amžių ir gebėjimus. Dėkojame Elektrėnų krepšinio klubo „Centauras“ vadovui Vidmantui Pupininkui, gimnastikos trenerei Eglei Hincei, kvėpavimo trenerėms Jolantai Valentukonienei ir Vidai Paulauskaitei, Žiežmarių mokyklos-darželio „Vaikystės dvaras“ fizinio ugdymo mokytojai Gabrielei Vaičekauskaitei už plaukimo treniruotę imituotame baseine, Edgarui Rainskiui, VšĮ sporto klubo „Odisėjas“ direktoriui Nerijui Kobelevui ir treneriui Arvydui Korsakovui, Elektrėnų HC Amber vartininkei Augustei Voskrasenskaitei už parodytą savo sporto šakų meistriškumą ir linksmą laiką kartu, dėkojame tėveliams atradus laiko ir įsitraukus į šį renginį.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“ administracija

Elektrėnų vaikų lopšelio-darželio „Drugelis“ direktorė Justina Zaleckienė

PAIEŠKA SVETAINĖJE

Projektai

Projektai
Projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ naujienos

Leidinys „Vaikų sveikatos žemėlapis“

Leidinys „Vaikų sveikatos žemėlapis“

Steigėjas

Steigėjas

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2024 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems