KOVAS – DRAUGIŠKUMO MĖNUO

Kovo mėnuo darželyje buvo labai turiningas, įdomus ir įvairiapusis, kuris prabėgo draugiškoje, šiltoje atmosferoje.

Mokytojos su vaikais kalbėjosi apie draugystę, pagarbą, bendravimą. Žaisdami vaikai mokėsi draugauti, gerbti savo draugus ir jų nuomonę, nesišaipyti ir nesijuokti iš savo draugo. Juk kiekvienas nori būti mylimas, gerbiamas, saugus. Atliko veiklas numatytas „Draugiškumo kalendoriuje“.

„Pelėdžiukų“, „Smalsučių“ ir „Saulyčių“ grupių vaikai ir mokytojos dalyvavo Draugiškoje socialinio emocinio ugdymo olimpiadoje „Dramblys“.

„Pabiručių“ ir „Skruzdėliukų“ grupių vaikams socialinė pedagogė pravedė praktinį užsiėmimą „Žinok, ką daryti, kai pyktis beldžiasi į duris“.

Darželio bendruomenė prisijungė prie Elektrėnų Raudono Kryžiaus iniciatyvos „Ukrainiečių vaikams reikia tavo pagalbos“ ir aukojo kanceliarines priemones. Didelis dėkui prisidėjusiems

2022 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“