KAZIUKO MUGĖ EPMC KIEMELYJE

Kovo 3 dieną „Pabiručių“, „Skruzdėliukų“, „Smalsučių“ ugdytiniai su mokytojomis apsilankė Elektrėnų profesinio mokymo centro kiemelyje organizuotoje KAZIUKO MUGĖJĖ. Mugė – viena pirmųjų vaikų verslumo pamokų.

Vaikai susipažino su amatininkų kuriamais rankų darbais, kuriuose įdėta daug širdies ir gerumo. Vaikai dar ilgai dalinosi įspūdžiais, rodė vieni kitiems įsigytas prekes, džiaugėsi galėję savarankiškai apsipirkti.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2023 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems