KARTU PASKAITYKIME KNYGELĘ

Knygų pasaulis – svarbi vaiko gyvenimo patirtis. Padėdami vaikams pamėgti knygų skaitymą, padedame jiems augti ir per knygas pamilti pasaulį. Maži vaikai skaityti dar nemoka, todėl būtina juos supažindinti su knygutėmis.

Sausio 12 dieną ,,Skruzdėliukų“ grupės vaikai lankėsi Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir dalyvavo edukacinėje valandėlėje „Kartu paskaitykim knygelę“. Bibliotekos darbuotoja Albina E. Daciūtės knygelę „Laimė yra lapė“ skaitė netradicinėje erdvėje, kalbėjosi su vaikais apie vertybes – dosnumą, praradimo liūdesį ir atradimo džiaugsmą, laimę.

Knygos, skaitymas, žodynas, minčių raiška…viskas taip reikalinga mūsų kalbai išsaugoti.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2022 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems