KALĖDŲ BELAUKIANT

Gruodžio 21dieną Kalėdų senelis aplankė mažuosius darželio vaikus. „Boružėlių” grupės Kalėdinėje popietėje „Senelės pasaka” aktoriais tapo tėveliai ir kiti šeimos nariai. Visi kartu vaidino, šoko ir dainavo.

Pro šalį einantis Kalėdų senelis pamojavo už lango ir paliko maišą dovanų mažyliams, kuriomis pasidžiaugę visi skubėjo į meduolių dekoravimo edukaciją grupėje. Popietės kulminacija buvo šokoladinės šypsenos ir šiltas bendravimas.

„Gandriukų” grupėje vyko vakaronė „Kalėdų senelis ir bobutė”. Kalėdų senelis pamiršo kur padėjo savo drabužius ir tik Kalėdų bobutė žino, kas kur yra. Su vaikų pagalba bobutė suranda visus rūbus ir tvarkingai aprengia Kalėdų senelį.

Visi kartu dainavo daineles, minė mįsles ir ieškojo nykštuko paslėpto lobio.

Išgirdęs “Kačiukų” grupės vaikų dainas Kalėdų senelis rado kelią ir pas juos. Kartu visi linksminosi, šoko, žaidė žaidimus.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2023 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems