JUDĖJIMO DŽIAUGSMAS IR PIRMIEJI MEDALIAI

Gegužės 13 dieną Alytaus sporto ir rekreacijos centro arenoje šurmuliavo „Lietuvos mažųjų žaidynių“ baigiamasis festivalis. Šiais metais mūsų įstaigą atstovavo darželio komanda -ikimokyklinio ugdymo mokytojos Ginta ir Ugnė, 3 mergaitės ir 3 berniukai.

Fizinio aktyvumo žaidimų metu vaikai išbandė krepšinio, futbolo, regbio, tinklinio, ledo ritulio bei kitų sporto šakų ypatybes atskleidžiančias užduotis. Didžiojo festivalio pagrindas – skirtingų estafečių varžybos. Specialios užduotys buvo skirtos ankstesnių etapų metu lavintų fizinių gebėjimų pritaikymui.

Po visų rungčių žaidynių nugalėtojais skelbiami visi. Didžiajai daugumai vaikų projekto medalis yra pirmasis gyvenime, todėl įspūdžiai yra išskirtiniai. Tik išeidamas nugalėtoju ir išsinešdamas geriausias patirtis vaikas gali norėti sugrįžti ir į fizinį aktyvumą įsitraukti vėl.

Elektrėnų vaikų lopšelio-darželio „Drugelis“ direktorė Justina Zaleckienė

PAIEŠKA SVETAINĖJE

Projektai

Projektai
Projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ naujienos

Steigėjas

Steigėjas

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2023 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems