IŠVYKA Į OBENIŲ MEDELYNĄ

Gegužės 22 d. ,,Skruzdėliukų” grupės ugdytiniai apsilankė Obenių medelyne ir dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Užburiantis augalų pasaulis”. Spalvos, vaizdai, kvapai ir garsai (dūzgiančios bitelės, gandralizdyje kalenantis gandras, amsintis šuniukas ir t.t.) pakerėjo visus.

Vaikai grožėjosi žydinčiais rododendrais, magnolijom, visterijom, raganėm, vandens lelijomis ir daugybe kitų augalų. Ugdytinius sužavėjo žydinčių bijūnų alėja. Kiekvienas žiedas toks unikalus ir išskirtinis… Vaikai lyg patekę į stebuklų šalį, pakerėti grožio, trumpam prisėdo ant suolelio ir iškėlę galvas stengėsi užuosti kiekvieną kvapą ir pamatyti gražiausias spalvas…

Apžiūrėjome gėles, medžius, krūmus, žolynus, lietėme ir uostėme, bandėme pasakyti spalvą ir net kvapą, sužinojome naujų ir pakartojome žinomus augalų pavadinimus. Kalbėjome apie ekologiją, apie tai, kaip svarbu saugoti gamtą, ieškojome augalų pavaizduotų nuotraukose, skaičiavome, lyginome jų aukštį (mažytės pušelės ir didžiuliai bonsai), apžiūrėjome modernų šiltnamį, žaidėme slėpynes, pūtėme muilo burbulus, atsakinėjome į klausimus ir buvome apdalinti nerealaus grožio dovanomis.

Elektrėnų vaikų lopšelio-darželio „Drugelis“ direktorė Justina Zaleckienė

PAIEŠKA SVETAINĖJE

Projektai

Projektai
Projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ naujienos

Leidinys „Vaikų sveikatos žemėlapis“

Leidinys „Vaikų sveikatos žemėlapis“

Steigėjas

Steigėjas

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2024 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems