IŠVYKA Į ELEKTRĖNŲ  SPORTO, TURIZMO IR PRAMOGŲ CENTRO VIEŠĄJĄ REKREACINĘ ERDVĘ

Kovo 23 dieną „Skruzdėliukų“ grupės ugdytiniai, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Ginta, studentė Saulė lankėsi Elektrėnų  sporto, turizmo ir pramogų centro viešojoje rekreacinėje erdvėje ir dalyvavo edukacinėje-sportinėje valandėlėje ,,Būkime sveiki ir stiprūs”.

Išvykos metu vaikai tyrinėjo miesto aplinką, drąsiai bendravo vieni su kitais, laisvai bėgiojo takeliais, matavo, piešė, pievelėje ieškojo skruzdėlyčių ir jas apžiūrėjo. Gryname ore turiningai praleistas rytmetys suteikė mažiesiems geros nuotaikos, energijos, judėjimo džiaugsmo.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2022 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems