ILGALAIKIS PROJEKTAS „ATRANDU. TYRINĖJU. EKSPERIMENTUOJU.“

Kovo mėnesį „Skruzdėliukų“ grupėje toliau tęsiamas  ilgalaikis patyriminio ugdymo projektas „Atrandu. Tyrinėju. Eksperementuoju“. Kiekvienos savaitės veiklai buvo atrinkti ir atlikti bandymai/eksperimentai: ,,Šokančios razinos“, ,,Šlykštukai (slime)“,  ,,Stebuklingos širdelės“,  ,,Sėju, laistau, sodinu“. Vaikai smagiai praleido laiką, pratinosi stebėti, džiaugėsi naujais atradimais, praplėtė savo žinias apie juos supantį pasaulį, sustiprino matematinius ir gamtamokslinius gebėjimus.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2021 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems