ILGALAIKIS PROJEKTAS „ATRANDU. TYRINĖJU. EKSPERIMENTUOJU“

Gruodžio mėnesį „Skruzdėliukų“ grupėje toliau tęsiamas ilgalaikis ugdymo projektas „Atrandu. Tyrinėju. Eksperimentuoju“. Kiekvienos savaitės veiklai buvo atrinkti ir atlikti bandymai/eksperimentai: ,,Imbierinių sausainių gaminimas ir kepimas”, ,,Ledo žaisliukai eglutei”, ,,Nykštukų dirbtuvėlės”, ,, 1, 2, 3 … kylame į mėnulį!”, ,,Žiemos kokteilis”, ,, Kaip saldu, kaip gražu…”. Patirtis, kurią vaikai patirė veikdami, turi didžiulę įtaką jiems pažįstant save, formuojant santykius su bendraamžiais ir gebėjimus pažinti pasaulį.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2022 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems