ILGALAIKIS PROJEKTAS „ATRANDU. TYRINĖJU. EKSPERIMENTUOJU.“

Spalio mėnesį „Skruzdėliukų“ grupėje toliau tęsiamas ilgalaikis ugdymo projektas „Atrandu. Tyrinėju. Eksperimentuoju“. Kiekvienos savaitės veiklai buvo atrinkti ir atlikti bandymai / eksperimentai: ,,Skęsta ir plūduriuoja“, ,,Miškas naktį“, ,,Naminis sniegas besniegiam rudeniui“, Indelyje miškas“, ,,Beorė erdvė stiklainyje“, ,,Vaško lašeliai“. Vaikai susipažino su rudenio gamtos reiškiniais, juos aptarė. Lavinamas kūrybiškumas, smulkioji motorika.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2021 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems