ILGALAIKIS PROJEKTAS „ATRANDU. TYRINĖJU.EKSPERIMENTUOJU“

Rugsėjo mėnesį ,,Skruzdėliukų“ grupės vaikai atliko eksperimentus: ,,Skanus šviesoforas“, ,,Sraigių lenktynės“, ,,Obuoliuko laboratorija“ , ,,Kaip atsirado vanduo tuščiame indelyje“. Vaikai įtvirtino pagrindinių spalvų pavadinimus, sąvokas: daug-mažai, greitai-lėtai. Per šias veiklas vaikai patyrė atradimo, pažinimo džiaugsmą bei daugybę įspūdžių.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2021 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems