ILGALAIKIS PROJEKTAS „ATRANDU. TYRINĖJU. EKSPERIMENTUOJU.“

„Pasakyk man, ir aš pamiršiu. Parodyk man, ir gal prisiminsiu. Įtrauk mane, ir aš suprasiu“ /Konfucijus/. Smagus laikas kartu, įdomūs bandymai ir atradimai – tai puiki galimybė paįvairinti veiklas su vaikais. Balandžio mėnesį „Skruzdėliukų“ grupėje toliau tęsiamas  ilgalaikis patyriminio ugdymo projektas „Atrandu. Tyrinėju. Eksperimentuoju“. Veiklų metu buvo atlikti bandymai/eksperimentai: ,,Paslaptingasis ebru”, „Kiaušinis kitaip“ , „Piešiu ant pieno“, ,,Sodinu, auginu ir valgau“.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2021 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems