ILGALAIKIS APLINKOS PAŽINIMO PROJEKTAS „MŪSŲ AUGINTINIAI“

Šiais mokslo metais „Pabiručių“ grupėje vykdytas ilgalaikis aplinkos pažinimo projektas „Mūsų augintiniai“, kurio tikslas ugdyti ekologinės kultūros pradmenis per patyrimines vaikų veiklas.

Grupėje svečiavosi katinai Kornvalio reksai Kipas ir Milka, sfinksė Koksė, šuniukai toiterjerai Tina ir Musė, špicė Kleopatra, jorkšyras Pupsis, triušis Pūkis, vaikai aplankė kaimynines grupes įstaigoje, kuriose yra akvariumai su antcitrusais, gupijomis, molinezijomis, dalyvavo edukacinėse išvykose „Laimos žirgai“, „Alpakų ūkis“, susipažino su naminiais gyvuliais, auginamais šeimos ūkyje Mackūniškių kaime.

Ugdytiniai stebėdami gyvūnus, tyrinėdami juos, analizuodami, visais pojūčiais patirdami, kūrė savo žinojimą. Sukauptų patirčių dėka spartėja vaikų kalbėjimo įgūdžiai: aptarinėjo, kėlė klausimus, dalinosi įspūdžiais. Vaikų išgyventų teigiamų emocijų dėka didėja pasitikėjimas savimi, bei savo gebėjimais, tuo pačiu stiprėja ugdymo(si) motyvacija.

Tikimės, kad vaikai perims tinkamo elgesio su gyvūnais pagrindus, paisys savo ir gebės atliepti augintinių poreikius.

Elektrėnų vaikų lopšelio-darželio „Drugelis“ direktorė Justina Zaleckienė

PAIEŠKA SVETAINĖJE

Projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ naujienos

Steigėjas