GRUODŽIO KELIAS LINK ŠVENTŲ KALĖDŲ VEDA

TRUMPALAIKIS PROJEKTAS „GRUODŽIO KELIAS LINK ŠVENTŲ KALĖDŲ VEDA“

Adventiniu laikotarpiu ,,Skruzdėliukų“ grupės vaikai su mokytojomis Ginta ir Maryte vykdė  jau tradiciniu  tapusį trumpalaikį projektą „Gruodžio kelias link šventų Kalėdų veda“. Projekto tikslas – įtraukti tėvus į grupės gyvenimą,  stiprinti tėvų, vaikų ir mokytojų partnerystę. Kiekvieną rytą mažųjų ,,skruzdėliukų” laukė tėvų atsakingai apgalvotos, paruoštos  užduotėlės ir kartu su vaikais namuose sukurtų  knygelių pristatymas. Vaikai, pagal galimybes, pasakojo, apie ką yra jų sukurta knygelė bei vartė draugų knygeles. Knygelės buvo skirtingų dydžių, skirtingos tematikos ir visos  – ypatingos, nes kurtos vaikų šeimose. Mažieji ,,skruzdėliukai“ savo rankomis  pagamintomis  dekoracijomis puošė eglutę, grupę bei rūbinėlę. Projektas davė ne tik žinių, bet ir gerų emocijų.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2022 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems