ELEKTRĖNŲ SAVIVALDYBĖS IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO METODNINIO BŪRELIO PASITARIMAS

Gruodžio 18 dieną darželyje vyko Elektrėnų savivaldybės ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų ir pavaduotojų metodinio būrelio pasitarimas. Darželyje šiltai sutiko ir priėmė direktorė J. Zaleckienė, pavaduotoja ugdymui I. Kontrimienė ir metodinio būrelio pirmininkė R. Krukonienė.

Pasitarimo metu, atsižvelgdami į 2023-2025 m. nacionalinius kvalifikacijos tobulinimo prioritetus, galimas Elektrėnų savivaldybės ugdymo įstaigų vadovų 2023 m. veiklos užduotis bei įstaigų pasiūlytas veiklas, idėjas, parengė 2023 m. metodinio būrelio veiklos planą.

Pasitarimo dalyvius direktorė J.Zaleckienė susipažino su „Drugelio“ edukacinėmis aplinkomis, naujai įrengta STEAM laboratorija ir sensorine erdve.

Elektrėnų vaikų lopšelis-darželis „Drugelis“
Įstaigos kodas 190649911
A. s. LTxx xxxx xxxx xxxx xxxx
Bankas

Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre
Direktorė – Justina Zaleckienė

Sodų g. 7, 26103 Elektrėnai
Tel./faks. (8 528) 39217
Tel. (8 528) 39720
El. p.: darzelisdrugelis@gmail.com

2023 © Elektrėnų vaikų l-d „Drugelis“
Versija neįgaliesiems